Foto

Řidič si spletl chodníček se závodní dráhou, test na drogy měl pozitivní

Hrozbě dalšího převrácení auta ze svahu pod ním zabránila jen shoda šťastných okolností

Autor: Karel Aleš pondělí 8. července 11:56 , aktualizace 12:00

Drogy Nehody

Partner článku – Ecocity taxi


      Ve čtvrtek 4. července po třetí hodině ráno došlo nedaleko hotelu Thermal v Bezručově ulici v Karlových Varech k dopravní nehodě, během které osobní vůz BMW vyjel ze silnice, vjel na chodníček pro pěší, po kterém pokračoval, až narazil do zábradlí a skončil převrácený na střeše.

     Děsivě vyhlížející nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, k vyproštění vozu však museli být povoláni hasiči a policisté během šetření nehody zjistili, že řidič vozu neměl za volantem co dělat.

     "Řidič narozený v roce 1996 jel s vozem BMW v Bezručově ulici v Karlových Varech, vyjel vlevo mimo komunikaci na chodník na kterém po několika metrech narazil do zábradlí a betonového sloupku. Následně se s vozidlem převrátil na střechu a došlo k poškození chodníku.
     Řidič se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s negativním výsledkem, pozitivně ale reagoval test na omamné a psychotropní látky, který ukázal amfetamin, metamfetamin a kokain,"
popsal tiskový mluvčí policie s tím, že policisté se případem samozřejmě dále zabývají.


Ecocity taxi

Není Vám lhostejná příroda? Přejete si cestovat pohodlně a zároveň být šetrní k životnímu prostředí? Ať už preferujete ekologickou nebo luxusní jízdu, s námi máte na výběr. Naše flotila je vybavena moderními a velice komfortními vozy ŠKODA Octavia CNG, ŠKODA ENYAQ iV.