Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Motorkář skončil zraněný v příkopu a viník z místa ujel

Policisté žádají svědky dopravní nehody ve Starém Plzenci, aby se přihlásili

Autor: Jana Holá čtvrtek 30. května 14:40 , aktualizace 14:40

Nehody Pátrání

Partner článku – Toyota Dolák


     Ve čtvrtek 16. května před šestou hodinou večer došlo ve Starém Plzenci k dopravní nehodě, během které byl zraněn motorkář.

     "Dosud nezjištěný řidič vozidla značky Volkswagen stříbrné barvy jel ve směru od Letkova k Sudově ulici a při odbočování nedal přednost řidiči motocyklu značky Yamaha.
     Motorkář se ve snaze střetu vyhnout, strhl řízení, vyjel mimo silnici, kde havaroval a zranil se. Řidič Volkswagenu poté z místa nehody odjel, aniž by se o stav zraněného muže zajímal,"
popsala tisková mluvčí policie.

     Protože se viníka nehody dosud nepodařilo vypátrat, obrací se nyní policisté s žádostí o pomoc na veřejnost.

     "Policisté tímto žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli, případně mají záznam z palubní kamery ze svého vozidla, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na čísle 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedené události," žádá naším prostřednictvím tisková mluvčí policie.

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.