Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Bezpečnostní opatření na CAN: Z ciziny rovnou do karantény

Manévry záchranných a bezpečnostních složek na CAN vylekaly Plzeňany

čtvrtek 26. března 15:47 , aktualizace 16:00

Hasiči Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Několik vylekaných čtenářů se na nás dnes po třetí hodině odpoledne obrátilo s tím, že na Centrálním autobusovém nádraží v Plzni se odehrávají velké manévry všech záchranných složek.

     Můžeme všechny uklidnit, šlo sice o akci související s opatřeními proti nákaze novým typem koronaviru, ale nejednalo se o nic mimořádného. Policisté, hasiči a záchranáři zde zajišťovali příjezd dvou autobusů s Čechy vracejícími se ze Španělska.
     Cestující vystupovali z autobusů přímo do páskami ohrazeného prostoru, kde jim byla změřena teplota a provedeny výtěry k testování na Covid-19. Poté hasiči v ochranných oblecích evakuačním autobusem rozvezli cestující do jejich domovů, kde byli umístěni do karantény.
     Zbytek cestujících pokračoval autobusy do Prahy, kde se podrobí stejné proceduře.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!