Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Záchrana topícího se muže z řeky

Muže z vody vytáhl jeho kamarád a zahájil neodkladnou resuscitaci

22. května 2021 18:55 , aktualizace 19:25

     Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na Berounce, zhruba mezi Sedleckem a Nadryby, k vypadnutí muže narozeného v roce 1967 z raftu. Muž se začal topit, unášela ho voda a na pomoc mu vyrazili profesionální i dobrovolní hasiči z Chrástu, Radnic i Bušovic. Dle velícího důstojníka hasičů muže nakonec z vody vytáhl jeho kamarád, který také u něj, vzhledem tomu, že byl v bezvědomí a nedýchal, zahájil neodkladnou resuscitaci.
     "Před naším příjezdem na místo byl již muž venku z řeky a na místě byla prováděna laická resuscitace. Záchranářům se nakonec povedlo obnovit oběh a muž je nyní transportován se zajištěnými dýchacími cestami na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli nám záchranáři.
     Podle našich informací byl muž, který kamaráda resuscitoval, bývalý profesionální voják a vzhledem k tomu, že resuscitaci samozřejmě skvěle ovládal, kamarádovi tak dokázal zachránit život.

Foto: Ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!