Foto Video

Záchrana života po velmi vážné nehodě

Muž byl v kritickém stavu zaklíněn ve vraku vozu - záběry nejsou určeny pro citlivé povahy

sobota 8. února 15:46 , aktualizace 15:59

Hasiči Nehody Záchranáři Záchrana života

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Ve středu 29. ledna těsně před polednem došlo k vážné dopravní nehodě nedaleko obce Bochov. Podle policie k ní mělo dojít tak, že devětašedesátiletý řidič vozu značky Audi s přívěsem, který jel ve směru od Prahy na Karlovy Vary, zřejmě nerespektoval dopravní značení a začal předjíždět v místě, kde je předjíždění zakázáno.

     O nehodě jsme již informovali, ale teprve nyní dala Letecká záchranná služba AČR k dipozici záběry a vy se tedy s námi můžete podívat, jak probíhala záchrana těžce zraněného muže zaklíněného ve vraku vozu.

Průběh nehody

     Poté, co senior vjel do protisměru, střetl se zde s protijedoucím automobilem značky Ford. Za tímto vozidlem měl jet v dostatečné vzdálenosti ještě vůz značky Škoda a jeho řidič zabránil dalšímu střetu pouze tím, že pohotově strhl řízení a vjel mimo vozovku.
     Při srážce byl velice vážně zraněn pětatřicetiletý muž, který zůstal zaklíněný ve vraku vozidla Ford.

     "Náš vrtulník LZS K07 byl vyslán ke srážce dvou osobních vozů. Zaklíněný řidič musel být vyproštěn z havarovaného automobilu pomocí hasičů. Ve spolupráci posádek ZZS Karlovy Vary a naší byl na místě ošetřen a zajištěn pro urgentní transport v kritickém stavu do Traumacentra Fakulní nemocnice Plzeň. Druhý zraněný byl transportován pozemní posádkou," uvedla Letecká záchranná služba AČR s tím, že video ukazuje společné úsilí záchranářů a hasičů při této vážné dopravní nehodě.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!