Aktuálně Foto

Stařeček se zabarikádoval v bytě a potřeboval pomoc

Záchranná akce proběhla dnes v podvečer ve Stříbře

5. února 2018 18:44 , aktualizace 19:22

Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes po páté hodině odpoledne vyděsila obyvatele Stříbra akce záchranných složek ve Vodičkově ulici, kdy se městem začala šířit zpráva, že se v jednom z domů zabarikádoval nebezpečný člověk.

     Pravda je, že na tuto adresu vyjeli záchranáři na pomoc vážně nemocnému seniorovi, který se opravdu zabarikádoval ve svém bytě a odmítal k sobě záchranáře vpustit.
     Sterý pán ale nebyl nijak nebezpečný svému okolí, mohl ohrozit pouze sám sebe, zřejmě trpěl halucinacemi a jednal tak díky své nemoci. Vzhledem k tomu, že muž záchranáře stále odmítal pustit dovnitř, tak záchranáři v obavě o jeho život a zdraví na místo museli přivolali hasiče a policisty. Ti následně společně překonali vstupní dveře a zmateného stařečka se mohli konečně ujmout záchranáři.
     "Muž ročník 1934 byl transportován do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedl nám k případu tiskový mluvčí záchranářů. 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.