Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Žačka autoškoly motocykl doslova zasekla pod auto

Žena utrpěla zranění a nehodu nyní šetří policie

28. června 2023 17:44 , aktualizace 17:44

Nehody


    Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne došlo v Plzni v Lochotínské ulici na parkovišti, mezi Plzeňáky nazývaném u Normy, k dopravní nehodě, při které žena na motocyklu narazila do zaparkovaného automobilu.

    Podle informací z místa zde probíhala výuka autoškoly, při které ale žačka středního věku zazmatkovala a s motocyklem Suzuki narazila do vozu Kia, stojícího u okraje parkoviště.

    Žena při nehodě utrpěla zranění ruky, se kterým byla transportována do nemocnice.

    Okolnostmi nehody se zabývají policisté. "Žena, žačka autoškoly narozená v roce 1981, nezvládla řízení a s motocyklem narazila do zaparkovaného vozu. Žena i instruktor autoškoly měli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem," uvedla nám mluvčí policie.


O jiné nehodě žačky autoškoly na motocyklu jsme shodou okolností informovali přesně před dvěma týdny:

Žákyně autoškoly najela s motocyklem do zábradlí

     Ve středu 14. června v devět hodin dopoledne došlo v ulici Prokopa Velikého v Domažlicích k nehodě žákyně autoškoly jedoucí na motocyklu. Vzhledem ke zranění ženy na místo vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.
     Záchranáři, respektive posádka převozové sanitky, si mezitím převzala naštěstí jen lehce zraněnou motorkářku a transportovala ji do nemocnice.

     Jak k nehodě došlo nám popsala tisková mluvčí policie: "K dopravní nehodě došlo na tříramenné křižovatce ulic Prokopa Velikého, Poděbradova a Komenského, kde žadatelka o řidičské oprávnění skupiny A narozená v roce 1986 při řízení motocyklu v době výcviku při průjezdu z ulice Prokopa Velikého do Poděbradovy ulice nezvládla řízení motocyklu, neřízeně vyjela vpřed skrz křižovatku a narazila do kovového zábradlí. Provedená dechová zkouška byla s negativním výsledkem. Žena jela na motocyklu sama a instruktor ji následoval na druhém stroji."

Foto: KP, Hasičský zpravodaj 

Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).