Žačka autoškoly vjela do boku kamionu

Střet motocyklu s návěsem kamionu šetří policie

středa 30. června 11:11 , aktualizace 11:31

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Dnes před desátou hodinou dopoledne došlo v Břasích k dopravní nehodě, při které řidička na motocyklu autoškoly narazila do návěsu kamionu. "Řidička narozená v roce 1983 jela od Stupna a na křižovatce chtěla odbočit vpravo na Bezděkov. Na křižovatce sice na značce Stop zastavila, následně ale při rozjíždění vjela do protisměru a narazila do boku návěsu projíždějícího kamionu," popsala tisková mluvčí police.
      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a řidičku, která při střetu utrpěla zranění, si do péče převzali záchranáři. Po ošetření na místě byla žena transportována do nemocnice.
      Policisté u obou účastníků nehody vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a okolnosti střetu na místě šetří. Místo je s opatrností průjezdné, tisková mluvčí policie žádá řidiče, aby dbali pokynů policistů.

Foto ilustrační


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!