Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Zadrženi přímo při činu

Dva mladí recidivisté se vloupali do provozovny Pizza-Doma

pondělí 1. ledna 19:13 , aktualizace úterý 2. ledna 11:41

Krádež Policie Vloupání Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Dnes ráno po sedmé hodině si hlídka bezpečnostní služby Tuebor General Service všimla před provozovnou Pizza-Doma v Černické ulici podezřele postávajícího mladíka. Při bližším pohledu pak strážní viděli, že nad ním je doslova rozštípané okno, takže neváhali, podezřelého mladíka na místě zadrželi a zároveň také zjistili, že v provozovně se nachází ještě jeho komplic.


     Strážní samozřejmě velmi rychle chytili i druhého mladíka a přivolali policisty, kteří po příjezdu na místo zjistili, že jeden z nich se nachází v celostátním pátrání. Jednalo se o našim čtenářům velmi dobře známého sedmnáctiletého útěkáře z výchovného zařízení na Domažlicku.

     "Můžeme potvrdit, že jsme zahájili úkony trestního řízení po podezření ze spáchání trestných činů na krádež a poškození cizí věci. Případem se dále zabývají kolegové z obvodního oddělení Plzeň Bory," uvedla nám k případu mluvčí policie.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.