Video

Opilá "dáma" se prala s policisty

Za hlasitého řevu se bavili kopáním do značek a aut, pak u nich našli pervitin

23. srpna 2018 15:21 , aktualizace 16:48

Alkohol Drogy Vandalství Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     Křik a hluk vzbudil v noci na středu před půlnocí obyvatele v Rabštejnské ulici v Plzni, kde procházející dvojice za hlasitého křiku bavila rozkopáváním dočasného dopravního značení a měla poškodit i několik k aut.
     K jejich velké smůle se ale nedaleko nacházelo několik hlídek policistů, kteří zde právě úspěšně zakončili pátrání po ztracené seniorce. Policisté tak na místo dorazili v rekordně krátkém čase po ohlášení události a oba vandaly se jim podařilo zadržet přímo při činu, právě když srazili další značku a muž kopl do zaparkovaného vozu, na kterém tím vzniklo drobné poškození.
      "Policisté osoby vyzvali, aby zanechaly svého protiprávního jednání. Osoby opakovaných výzev policistů neuposlechly a muselo proti nim být použito donucovacích prostředků.
     Dechová zkouška na alkohol vyšla u muže narozeného v roce 1985 i ženy narozené v roce 1987 s výsledkem přes dvě promile alkoholu. Oba byli umístěni do policejní cely,"
uvedla k případu tisková mluvčí policie.
     Podle našich informací byl u dvojice při osobní prohlídce nalezena lahev od Jägermeisteru a dokonce i pervitin. 
     Podle místních obyvatel je dvojice v okolí nechvalně proslulá, často pod vlivem alkoholu dělá nepořádek a problémy a několikrát měli být zadrženi za krádeže v nedalekém hypermarketu, ale tuto informaci nám policie oficiálně nepotvrdila.Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.