Aktuálně Foto

Záhadná smrt bosého muže v pár centimetrech vody

Dnešní nález mrtvoly převzali kriminalisté a je nařízena soudní pitva

3. září 2017 15:01, aktualizace neděle 3. září 15:19

Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes dopoledne byla v Tachově v zahrádkářské kolonii nalezena mrtvola muže. Muž ležel v zarostlém příkopu vedle cesty obličejem dolů. Příkopem protéká mělká říčka a je zde maximálně několik centimetrů vody. Dle místních je zarážející, že muž měl být bosý, měl mít ruce podél těla, byl obličejem ve vodě a údajně měl mít zraněné i obě ruce.
     "Jeho jsem neznal, ale na jedné straně je ubytovna cizinců a na druhé zase žijí bezdomovci a scházejí se tam feťáci v objektu bývalé slepičárny, takže sem chodí v poslední době hodně divní lidé," popsal nám na místě svědek.

     "Dnes byl v jedenáct hodin dopoledne v Tachově nalezen muž, který nejevil známky života.
     V chatové lokalitě Minerálka byl občanem nalezen muž, který se částečně nacházel ve vodním toku. Občan učinil oznámení na tísňovou linku. Na místo byli přivoláni zdravotníci, policisté a koroner. U zemřelého třiapadesátiletého muže z Tachovska byla nařízena soudní pitva k určení příčiny úmrtí,"
uvedla k tomuto případu mluvčí policie.Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.