Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Seniorka zůstala zaklíněná pod popelářským vozem

Velmi vážně zraněnou téměř devadesátiletou ženu musel do nemocnice transportovat vrtulník LZS

Autor: Petr Novák pondělí 10. června 15:07 , aktualizace 16:06

Nehody

Partner článku – Ecocity taxi


     Dnes po deváté hodině dopoledne došlo 
nedaleko základní školy ve Švabinského ulici v Sokolově k velmi vážné dopravní nehodě, během které popelářský vůz srazil devětaosmdesátiletou seniorku.

     Z místa bylo hlášeno vážné zranění a zaklínění ženy, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči.

     Aby hasiči mohli chodkyni, která zůstala zaklíněná pod vozidlem, vyprostit, museli svozový vůz nadzvednout hydraulickým nástrojem.

     Vzhledem k vážnosti poranění seniorky byl na žádost lékaře záchranné služby na místo přivolán vrtulník letecké záchranné služby a hasiči zajistili prostor pro přistání.

     "Zraněnou devětaosmdesátiletou ženu jsme při vědomí, ale s velmi vážným zraněním letecky transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.

     "Veškeré okolnosti nehody šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že u řidiče policisté ještě na místě vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou," doplnil mluvčí policie.

Foto HZS

Ecocity taxi

Není Vám lhostejná příroda? Přejete si cestovat pohodlně a zároveň být šetrní k životnímu prostředí? Ať už preferujete ekologickou nebo luxusní jízdu, s námi máte na výběr. Naše flotila je vybavena moderními a velice komfortními vozy ŠKODA Octavia CNG, ŠKODA ENYAQ iV.