Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zakrvácený agresivní muž v Plaze děsil nakupující

Několik hlídek policie před chvílí zasahovalo v nákupním centru v Plzni

28. května 2021 13:34 , aktualizace 14:06

Alkohol Záchytka

     Několik hlídek policie dnes po poledni vyjíždělo do obchodního centra Plaza na oznámení zákazníků, že se zde pohybuje agresivní zakrvácený muž a ohrožuje je. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že popisovaný agresor byl již zajištěn ostrahou obchodního centra. Policisté si muže od strážných převzali a začali zjišťovat, co se stalo.
      Ukázalo se, že silně podnapilý muž upadl na eskalátorech, přičemž si způsobil drobné, ale silně krvácející, poranění v obličeji. Jeho následné opilé vulgární pokřikování, kterým od sebe odháněl návštěvníky centra, kteří mu chtěli pomoci, přišlo svědkům velmi agresivní, a proto na místo v obavách přivolali policii. K napadení zákazníků centra ale naštěstí nedošlo.
      Policisté opilce vyvedli z nákupního centra, ale protože nebyl schopen ani udržet se na nohách a stále padal na zem, rozhodli o jeho převezení na protialkoholní záchytnou stanici. Podrobení se dechové zkoušce muž narozený v roce 1979 odmítl, s policií nespolupracoval a vzpouzel se, takže nakonec policisté museli použít donucovacích prostředků.


 


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost