Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Policejní zásah u Boleváku

Zběsilou jízdu muž začal na Roudné a ukončila ji až nehoda u Velkého Boleveckého rybníku

18. prosince 2023 15:55 , aktualizace 15:59

Alkohol Drogy Zadržení pachatele

Partner článku – Za oponou


     V sobotu dopoledne kolem desáté hodiny chtěli policisté v ulici Na Roudné zastavit a zkontrolovat podezřele jedoucí vozidlo značky Subaru. Policisté dali řidiči za použití zvukového a světelného výstražného signál k zastavení, ten však nereagoval, naopak přidal plyn a začal ujíždět.

     Policisté ujíždějící vozidlo samozřejmě sledovali. Pronásledované Subaru se nejprve v ulici U Velkého rybníka na parkovišti střetlo se zaparkovaným vozem Fiat, pokračovalo dál v jízdě, až jeho řidič nejprve narazil do obrubníku a poté ještě naboural do jedoucí Toyoty řízené mužem narozeným v roce 1999.
     Touto nehodou naštěstí šílená jízda řidiče skončila a policisté ho zadrželi.

      Zadržený muž odmítl dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu a dále odmítl test na přítomnost drog i vyšetření v nemocnici spojené odběrem moči a krve. Při lustraci se pak ukázalo, že muž narozený v roce 1984 má platný zákaz řízení až do května roku 2025.

     Mluvčí policie nám uvedla, že policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což muži v případě odsouzení hrozí až dva roky vězení.

Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.