Foto

Zásahová jednotka zadržela muže v centru Plzně

Držitel několika zbraní vyhrožoval vystřílením budovy, na místo proto okamžitě vyrazila zásahová jednotka

Autor: Petr Novák středa 10. července 13:40 , aktualizace 13:42

Zadržení pachatele Zásahová jednotka

Partner článku – Alfa Tactical


     Dnes po jedné hodině odpoledne policisté ze zásahové jednotky zadrželi v domě ve Veleslavínově ulici v Plzni muže, který měl vyhrožovat na jednom z plzeňských úřadů střelbou na jiné instituce.

     "Na základě provedené lustrace jsme zjistili, že dotyčný je držitelem několika střelných zbraní," uvedla nám mluvčí policie.

     "Chtěli bychom informovat veřejnost, že podezřelého muže nyní převážíme k procesním úkonům na naši služebnu a nikomu v souvislosti s touto událostí nehrozí žádné nebezpečí.
     Případu věnujeme od počátku jeho oznámení náležitou pozornost. Více informací bude možné sdělit, jakmile to stav trestního řízení umožní,"
 doplnila mluvčí policie s tím, že z důvodu provádění potřebných úkonů se v centru Plzně pohybovalo větší množství policistů.

     Případ samozřejmě dále sledujeme a informace doplníme hned, jak budou k dispozici.

Foto PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.