Foto

Cyklista narazil do boku auta

Dopravní nehodu se zraněním staršího muže šetří policisté

1. září 2023 11:30 , aktualizace 11:37

Záchranáři Cyklista Nehody


     Včera před desátou hodinou dopoledne došlo v ulici 28. října v Domažlicích k dopravní nehodě, při které se střetl cyklista s automobilem.
     Z místa bylo hlášeno zranění cyklisty, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a záchranáři si zraněného muže převzali do péče. "Muž narozený v roce 1960 byl transportován na Urgentní příjem nemocnice v Domažlicích," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Jak k nehodě došlo nám dnes popsala mluvčí policie: "Cyklista narozený v roce 1960 jel bez přilby na jízdním kole po ulici 28. října ve směru do Kozinovy ulice. V době, kdy jej objížděl osobní automobil Seat řidičky narozené v roce 1977 z nezjištěných důvodů vyjel od pravého okraje komunikace ke středu vozovky, kde levou částí jízdního kola narazil do pravého boku osobního automobilu a s jízdním kolem upadl na pozemní komunikaci."

      Dechové zkoušky byly u cyklisty i řidičky negativní, okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají.

Foto: Hasičský zpravodaj Michal Holý 

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.