Zbili muže a pak v domě i jeho ženu

Na dům v půl třetí ráno zaútočilo několik lidí

pondělí 20. května 18:50 , aktualizace 18:52

Partner článku – Alfa Tactical

     V neděli v půl třetí ráno zaútočilo několik mužů na dům v obci nedaleko Klatov, dle mluvčí policie se asi čtyři muži násilně domáhali vstupu do domu a další lidé, kteří přišli společně s nimi, jejich řádění přihlíželi. Když jim jednačtyřicetiletý muž otevřel vstupní dveře, útočníci jej okamžitě vytáhli z domu a na veřejném prostranství u domu ho fyzicky napadli.
     Zmlácení muže ale útočníkům nestačilo, po útoku na muže vtrhli do domu a uvnitř ještě fyzicky napadli i jeho ženu. Napadený muž utrpěl zranění, které vyžádalo jeho transport do nemocnice, zraněná byla i jeho žena, naštěstí ale její zranění byla lehčího charakteru. 
    Policisté zadrželi čtyřiačtyřicetiletého muže, dle všeho organizátora útoku, kterého převezli do policejní cely. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví, výtržnictví a porušení domovní svobody. Policisté dále případ prověřují a zjišťují okolnosti protiprávního jednání podezřelých osob.
     Dle našich informací byli útočníci opilí a motivem útoku by měly být sousedské spory.

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.