Foto

Zbitá žena v centru Plzně

Žena upozornila muže, aby neházel odpadky na zem a takhle dopadla

úterý 27. září 10:17 , aktualizace 11:43

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Několik čtenářů nás upozornilo na příspěvek na sociálních sítích, kde je fotografie zbité ženy s doprovodným textem: "Včera (neděle ráno pozn. red.) vynikající incident na zastávce sady Pětatřicátníků. Vedle mě stojí chlap, který hází papírky na zem, přestože metr od něj je koš. Když jsem se ho zeptala, zda mu to přijde normální, ani jsem se nestačila rozkoukat a přišlo jich několik zprava i z leva."

     Čtenáři se samozřejmě zajímali, zda k napadení ženy skutečně došlo a zda to policie řeší. My bohužel musíme potvrdit, že žena opravdu na uvedeném místě zbita byla.

     "Ženu jsme po ošetření na místě s mnohačetnými oděrkami v obličeji a při vědomí transportovali na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Můžeme potvrdit, že se případem napadení ženy narozené v roce 1989 skutečně zabýváme a po pachateli intenzivně pátráme," doplnila mluvčí policie s tím, že policisté samozřejmě rádi přijmou veškeré informace k případu od případných svědků události, kteří je mohou poskytnout na kterémkoli obvodním oddělení policie nebo na lince 158.

     Podle napadené ženy byl útočník Čech, vysoký asi 180 centimetrů, štíhlé postavy. Na sobě měl zřejmě teplákovou soupravu.


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.