Foto

Sebrali žebráka i opilce

Strážníci se nenudí ani ve všední dny

středa 15. května 11:15 , aktualizace 11:15

Alkohol Městská policie Záchytka

Partner článku – Avalon Wellness

Žebrák byl v celostátním pátrání

     Včera dopoledne v Kopeckého sadech obtěžoval mladý muž kolemjdoucí lidi žebráním. V tu dobu zde však prováděla kontrolní činnost hlídka ze stanice Územně strážní služby a tento muž její pozornosti neunikl.
     Muže podezřelého z porušení městské vyhlášky požádali o prokázání totožnosti a při následné lustraci v policejních evidencích zjistili, že muž je pro policisty ČR zájmovou osobou. "V doprovodu strážníků proto devětadvacetiletý muž zamířil na policejní oddělení, kde si ho státní policisté převzali k dalšímu opatření," sdělila nám tisková mluvčí strážníků. 

Silně opilý muž se nedokázal postavit na nohy

     Není den, aby se strážnici nemuseli zabývat opilci povalujícími se na ulicích našeho města.
     Včera před půl jedenáctou v noci hlídka strážníků vyrazila pro muže, který ležel silně opilý na autobusové zastávce NC Úněšovská. Muž byl tak opilý, že nebyl schopný se zvednout a ani s pomocí strážníků se nezvládl udržet na nohou.
     "Vzhledem k tomu, že dvaapadesátiletý muž ohrožoval především svým jednáním vlastní zdraví, hlídka ho musela naložit do služebního vozidla pro převoz podnapilých osob a odvézt ho k vystřízlivění na záchytku," uvedla tisková mluvčí strážníků. 

Foto: MP

 Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.