Foto

Žena na Americké zbila úřednici z pracáku

Útočnici zadrželi strážníci a předali ji policistům

6. září 2018 12:01 , aktualizace 13:09

Partner článku – Mraknet

     Dnes dopoledne vyrazily dvě terénní pracovnice Úřadu práce na kontrolu na Americkou třídu v Plzni. Během kontroly dle našich informací zjistily u problematické ženy pobírající dávky takové skutečnosti, které by mohly vést i k zastavení bezpracného toku peněz.
     Kontrolovaná žena se rozzuřila a na úřednice zaútočila pěstmi. Jedné z žen se podařilo zmáčknout přenosný tísňový hlásič, kterým jsou terénní pracovníci vybaveni a utéct z domu na ulici bez zranění.
     Druhá pracovnice však utrpěla zranění, se kterým musela být transportována do nemocnice. Zraněná žena uváděla, že po úderu pěstí na ucho špatně slyší.
     "Došlo k fyzickému napadení úřední osoby při terénním šetření. Žena narozená v roce 1960 napadla ženu narozenou v roce 1991, která musela být se zraněním transportována do nemocnice," uvedla k případu tisková mluvčí policie.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.