Žena kvůli penězům zadržovala a pak pobodala vlastní maminku

Vlastní matku neváhala napadnout nožem, celému útoku pak musely přihlížet děti

úterý 16. srpna 15:08 , aktualizace 15:44

Napadení Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

      V pátek 5. srpna odpoledne vyjížděli policisté na oznámení o napadení ženy nožem na Blovicku. "Po příjezdu na místo policisté zjistili, že třiašedesátiletou oznamovatelku držela její dcera několik hodin v bytě a požadovala po ní peníze. Matka odmítla dceři finanční hotovost vydat a ta se poté vydání peněz domáhala i za pomoci nože, kterým matce hrozila a nakonec jí způsobila i bodné zranění na ruce, přičemž celému incidentu byly přítomny dvě nezletilé děti," popsala nám naprosto nepochopitelný útok tisková mluvčí policie.
       Útočnice nakonec z bytu odešla, takže si zraněná žena konečně mohla zavolat pomoc.

       Policisté na základě zjištěných skutečností ženu zadrželi a celou věc si převzali kriminalisté. "Sedmadvacetiletá žena si převzala usnesení o zahájení trestního stíhání ze spáchání zločinu Vydírání. Ze strany policejního komisaře byl poté podán podnět k podání návrhu na vzetí obviněné do vazby a soud tento návrh akceptoval," doplnila ještě mluvčí policie.

Foto ilustrační

K dalšímu, bohužel daleko brutálnějšímu napadení nožem došlo i o týden později a v tomto případě vše ale dopadlo fatálně

Brutální ubodání těhotné ženy

Žena měla v těle desítky bodných ran, neměla tak žádnou šanci útok přežít

      V sobotu 13. srpna v noci přišel na policejní oddělení v Nejdu místní osmadvacetiletý muž, který policistům sdělil, že ho v jeho bytě napadla žena s nožem a on jí v sebeobraně zranil. Policisté samozřejmě okamžitě vyrazili do bytu, kde muž bydlí, ale místo popsané agresivní ozbrojené ženy je čekal pohled jako z hororu. Žena sice v bytě byla, ale ležela na zemi ve velikém tratolišti krve a na těle měla desítky bodných ran.

      Policisté se společně s přivolanými záchranáři pokusili devětadvacetiletou ženu zachránit, ale ta přes veškerou snahu všech na místě utrpěným rozsáhlým zraněním na místě podlehla.
      Vzhledem k tomu, že žena měla na těle velké množství bodných ran a také několik zjevně obranných zranění, byla verze o sebeobraně muže okamžitě vyloučena a osmadvacetiletý muž byl policisty ihned zadržen a umístěn do cely. Na místo byl následně povolán koroner a vyšetřování případu si převzali kriminalisté. 


Mimořádná brutalita jednání útočníka

      Podle našeho zdroje byl útok ženu mimořádně brutální, utrpěla minimálně tři desítky bodných ran, převážně do hrudi, bodná zranění ale měla i v oblasti břicha, podbřišku a hýždí. Útočníka v jeho jednání nezastavil ani fakt, že žena byla těhotná.

      "Osmadvacetiletý muž měl mít v sobotu 13. srpna letošního roku v nočních hodinách v bytové jednotce svého příbuzného v Nejdku, kde bydlel, slovní rozepři s devětadvacetiletou ženou z Karviné, která u něj byla na návštěvě. Po tomto sporu měl ženu napadnout nožem a způsobit jí bodná a řezná poranění zejména v horní části těla. Žena se měla agresivnímu útoku bránit, přesto jí muž měl způsobit vážná zranění. Po tomto útoku měl obviněný muž z bytu odejít a ženu nechat ležet na zemi, aniž by se jakkoliv zajímal o její zdravotní stav, a to i přesto, že žena byla evidentně v ohrožení života," popsal mužovo nepochopitelné jednání tiskový mluvčí policie.

Kdo byl útočníkem?

       Podle místních měl být útočníkem místní narkoman a recidivista Pavel Š. přezdívaný Míša, případně Aranka. "On je takový místní netáhlo, dřív takovej nebejval, ale spadl do drog. Nejdřív šíleně hulil, pak přešel na pervitin a od té doby to s ním jde už jen z kopce" uvedl nám místní obyvatel.

Muži hrozí i výjimečný trest

       "Kriminalisté zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže z Nejdku, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval a na základě rozhodnutí soudu byl muž do vazby vzat," doplnil informace mluvčí policie..

       Vzhledem k těhotenství oběti hrozí v případě prokázání viny osmadvacetiletému muži, který již byl v minulosti pravomocně odsouzen, až výjimečný trest.


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.