Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Žena přišla téměř o 700 000 korun, poznáte tyto dva podezřelé?

Tato zatím neznámá dvojice vybrala ukradené statisíce z bankomatu

Autor: Jana Holá pondělí 19. února 09:07 , aktualizace 09:35

Pátrání Podvodníci Policie

Partner článku – Toyota Dolák


     Přes mnohá varování policie i všech médií se stále mnoho lidí nachytá na podvody, při kterých je podvodník osloví jménem banky a požaduje po nich údaje k jejich účtu. Žena z Chebska takto přišla o téměř 700 tisíc korun.

     "V listopadu minulého roku přišla ženě SMS zpráva vypadající jako zpráva z banky, kterou žena využívá. Žena se řídila pokyny ve zprávě, vyplnila požadované údaje a po několika hodinách bylo z jejího bankovního účtu provedeno přes 30 transakcí. Bez jejího vědomí byly z jejího bankovního účtu odeslány finanční prostředky ve výši téměř sedmi set tisíc korun na jiný bankovní účet," popsal nám tento velmi častý podvod mluvčí policie.

     Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvodu a provedeným šetřením zjistili, že finanční prostředky, které byly z bankovního účtu ženy převedeny na jiný bankovní účet, ještě tentýž den vybíral v bankomatu muž dosud neznámé totožnosti.

     Doprovod tomuto muži pak dělala při výběru z bankomatu žena dosud neznámé totožnosti.

     Kriminalisté se případem usilovně zabývají a v současné době pátrají po totožnosti muže i ženy na přiložených fotografiích. Pokud dvojici na fotografii poznáte, sdělte jejich totožnost či jakékoliv další informace k nim, na bezplatnou tísňovou linku 158.
     S jakýmikoliv dalšími informacemi, které pomohou kriminalistům při vyšetřování, je možné se obrátit taktéž na nejbližší policejní služebnu.

Foto PČR

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.