Žena se naštvala a příteli spálila půl milionu korun

Tak na tento nevydařený vztah muž asi nikdy nezapomene

16. srpna 2019 15:30 , aktualizace 15:36

Krádež

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     K naprosto neuvěřitelnému případu došlo ve Františkových Lázních. Žena zde žila ve společné domácnosti se svým pětatřicetiletým přítelem. Muž během té doby, konkrétně asi v polovině roku 2018, dostal darem od svého otce půl milionu korun. 
     Po vzájemné domluvě partnerů žena peníze uschovala v bytě, kde spolu oba žili. V polovině letošního roku se však jejich vztah začal horšit a dvojice měla řešit i několik vážných partnerských sporů. 
     Vztah se nakonec zachránit nepodařilo a partneři se rozešli. Po jejich rozchodu chtěl muž samozřejmě peníze zpět, ale následovalo něco, co skutečně nečekal. 
     Peníze zmizely a policisté poté zjistili, že žena je z bytu odnesla a poté ze vzteku spálila.

     "Tímto svým jednáním měla žena pětatřicetiletému muži způsobit škodu ve výši 500 tisíc korun. Policisté ženu obvinili ze spáchání přečinů krádeže a ohrožování oběhu tuzemských peněz. V případě prokázání viny jí hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," uvedl mluvčí policie.

Foto: Ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.