Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

V řece v centru Plzně bylo nalezeno ženské tělo - aktualizujeme

Kriminalisté stále ještě neznají totožnost zemřelé ženy

Autor: Jana Holá středa 3. dubna 13:06 , aktualizace 13:06

Smrt


      V neděli jsme informovali o nálezu ženského těla v řece Radbuze v centru Plzně. Policisté již mají k dispozici výsledky pitvy zemřelé ženy středního věku, ty vyloučily podíl cizí osoby na její smrti, její jméno ale stále ještě neznají. "Na těle zatím neznámé ženy nebyly zjištěny známky cizího zavinění," potvrdila nám dnes tisková mluvčí policie.

      Podle výsledků pitvy byl v krvi ženy zjištěn alkohol a příčinou její smrti bylo utopení. Policisté samozřejmě dále šetří, jak se žena do řeky dostala a zjišťují její totožnost.


     

Původní článek:

     V noci ze soboty na neděli došlo v centru Plzně k tragické události, po půl jedenácté bylo u mostu U Jána v řece Radbuze spatřeno tělo ženy.

     Na místo okamžitě po oznámení vyjely všechny záchranné složky. Jako první se na náplavku dostali policisté, kteří tělo ženy z vody vytáhli na břeh a okamžitě zahájili resuscitaci. Tu si poté převzali záchranáři a pokračovali v ní několik desítek minut. 
     Bohužel obnovit životní funkce se u ženy již nepodařilo a lékař musel konstatovat její smrt.

     Na místo byl povolán koroner a výjezd kriminální policie k zajištění veškerých stop. Jak se žena do vody dostala a co bylo příčinou její smrti nyní kriminalisté zjišťují. 

     "Mohu potvrdit, že se od včerejších nočních hodin zabýváme případem nálezu ženského těla neznámé totožnosti v řece na Anglickém nábřeží v Plzni. Věc si na místě převzali kriminalisté z Městského ředitelství policie v Plzni a byla nařízena soudní pitva. Okolnosti případu jsou předmětem dalšího šetření," uvedla nám tisková mluvčí policie.