Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Žena nabourala do náklaďáku a od nehody ujela

Policisté řidičku vypátrali během dvaceti minut, nyní jí hrozí pokuta i bodový postih

čtvrtek 21. září 10:30 , aktualizace 10:47

Nehody Policie

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


    Včera kolem půl čtvrté odpoledne došlo v Plzeňské ulici v Rokycanech k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz Škoda Roomster s nákladním vozem Iveco.
    "Čtyřiapadesátiletá řidička vyjížděla z parkoviště do Plzeňské ulice a nedala přednost zprava po hlavní komunikaci jedoucímu nákladnímu vozu Iveco a došlo ke střetu," popsal tiskový mluvčí policie.

    Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob, ale ačkoli si žena silně poškodila vozidlo, na místě nezastavila a z místa nehody ujela. K nehodě vyjeli hasiči, aby provedli úklid komunikace, a po nabouraném autě a jeho řidičce začali pátrat policisté.

    "Žena po nehodě pokračovala v jízdě do centra Rokycan a dále do Mirošova, kde byla deset minut před čtvrtou hodinou  zastavena hlídkou z obvodního oddělení Hrádek," doplnil tiskový mluvčí policie s tím, že provedené dechové zkoušky na alkohol byly u řidiče i řidičky s negativním výsledkem.  

     Jednání řidičky bylo po vyřešení dopravní nehody oznámeno k dořešení na správní orgán, nyní ženě za ujetí od dopravní nehody krom pokuty hrozí i sedmibodový postih v kartě řidiče.

Foto: PČR, HZS

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.