Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Ženu v centru Plzně srazilo auto

Žena přebíhala čtyřproudou magistrálu a kupodivu jí přejelo auto

11. října 2019 17:12 , aktualizace 17:27

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Ke střetu osobního vozu Škoda Kodiaq s chodkyní došlo dnes před čtvrtou hodinou odpoledne v Sirkové ulici v Plzni před křižovatkou s ulicí U Pivovaru.
     Podle informací z místa žena přebíhala čtyřproudou komunikaci mimo přechod pro chodce a mezi vozidly vběhla přímo před auto přijíždějící levým odbočovacím pruhem. Řidič neměl šanci střetu zabránit a vůz ženu srazil pravým blatníkem.
     Žena při střetu utrpěla zranění, se kterým jí záchranáři po ošetření transportovali do nemocnice.
     "Padesátiletou ženu jsme po ošetření transportovali na chirurgické oddělení. Její zranění ale nebyla vážná," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Policisté na místě šetří přesnou příčinu a průběh nehody, místo je s opatrností průjezdné.

     

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!