Foto

Žena vezoucí roční holčičku smetla zaparkovaná auta

Řidička i dítě skončily v nemocnici, jak k této nehodě došlo, stále ještě šetří policisté

středa 23. září 10:55 , aktualizace 15:31

     Včera odpoledne před pátou hodinou došlo v Masarykově ulici v Horšovském Týně k dopravní nehodě. Pětatřicetiletá řidička osobního automobilu Mercedes Benz jedoucí ve směru od ulice E. Beneše na obec Horšov z nezjištěných příčin přejela na přímém úseku k levému okraji komunikace a následně vyjela vlevo mimo komunikaci, kde postupně narazila do svislého dopravního značení a zaparkovaného osobního automobilu Renault Clio. Po nárazu byl osobní automobil Renault odražen na zaparkovaný osobní automobil Citroen Berlingo, který byl následně odražen na osobní automobil Škoda Octavia. 

      Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky a její roční spolujezdkyně. Obě byly z místa dopravní nehody odvezeny k ošetření do Domažlické nemocnice. Alkohol byl u řidičky vyloučen provedenou dechovou zkouškou.
     Na osobním automobilu Mercedes Benz byla škoda vyčíslena na 90 tisíc korun, na osobním automobilu Citroen Berlingo 80 tisíc korun, na osobním automobilu Renault Clio 60 tisíc korun a na osobním automobilu Škoda Octavia 30 tisíc korun. Na svislém dopravním značení vznikla škoda 5 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu Domažlice.