Foto

Žena zkolabovala přímo na chodníku

Na pomoc ženě v bezvědomí vyráželi strážníci i záchranáři

úterý 21. března 09:05 , aktualizace 09:05

Městská policie Záchranáři Záchrana života

Partner článku – Autosalon Dajbych

     V pátek po šesté hodině večer vyjela hlídka strážníků na žádost operátora záchranné služby na ulici Tržiště v Karlových Varech, aby pomohla ženě v bezvědomí.
     "Při příjezdu hlídky na místo ležela již žena ve stabilizované poloze a byla při vědomí. Na žádost přítomné zdravotní sestry použili strážníci ambuvak, jehož prostřednictvím se provádí umělé dýchání, a kontrolovali zdravotní stav do příjezdu přivolané posádky záchranné služby, která si ženu převzala do odborné péče," popsali strážníci.

    "K pacientce v bezvědomí a s nespecifikovanými křečemi jsme vyslali dvě posádky, které si ženu narozenou v roce 1983 převzaly do péče a po ošetření na místě ji transportovaly na Emergency Karlovarské krajské nemocnice," doplnil nám k události tiskový mluvčí záchranářů.

Foto MP KV

Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.