Foto

Pád stromu na jedoucí auto byl vyloučen, vyšetřování ale stále pokračuje

Aktualizujeme informace o včerejší nehodě na Rokycansku

24. června 2022 17:22 , aktualizace 17:25

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

Aktualizace:

     Včera jsme informovali o dopravní nehodě na Rokycansku a mimo jiné uvedli, že na ženu jedoucí v autě spadl za jízdy strom, což byla informace, kterou jsme obdrželi od mluvčích záchranných složek.

     Po vydání článku nás kontaktoval majitel zámečku Hochperk s informací, že se zřejmě celá nehoda odehrála poněkud jinak, než jak zněla původní oficiální oznámení z místa. Uvedl nám, že se ráno dozvěděl, že strom na silnici spadl již v průběhu noci a řidička tak do něj ráno musela najet již do ležícího. Tvrzení majitele zámečku potvrzují i fotografie pořízené místními obyvateli.

       Tisková mluvčí policie nám dnes potvrdila, že policisté tyto fotografie již mají k dispozici a případem se dále zabývají. Vše komplikuje skutečnost, že řidička je s utrpěným zraněním stále v nemocnici a zatím není schopna výslechu.

Fotografie pořízené ještě před nehodou:

Původní článek

     Pořádně nepříjemné překvapení čekalo ve čtvrtek před šestou hodinou ráno řidičku projíždějící s vozem Škoda Rapid kolem zámečku Hochperk mezi Kříšemi a Vranovicemi u Břas v okrese Rokycany, za jízdy jí totiž přímo na vůz spadl vzrostlý strom.
     Řidička při nehodě utrpěla zranění, na místo proto vyjely všechny záchranné složky. Zatímco ženu si do péče převzali záchranáři, hasiči zajistili místo události i protipožární opatření a padlý javor odstranili ze silnice.
     "Žena jela od obce Vranovice na obec Kříše a za jízdy jí padnul na vozidlo listnatý strom. Řidička narozená v roce 1986 utrpěla zranění a škoda na vozidle byla vyčíslena na 210 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté dopravního inspektorátu v Rokycanech," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto HZS

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!