Aktuálně Foto

Ženu a holčičku srazili na přechodech pro chodce

Dnes došlo v rozmezí jedné hodiny ke sražení dvou osob na přechodech

17. května 2018 19:08 , aktualizace 20:11

Dálnice Nehody

Partner článku – Delta Plzeň

Dnes v rozmezí jedné jediné hodiny došlo ke sražení dvou osob na přechodech pro chodce.

     Nejprve ve čtvrt na dvě odpoledne srazilo auto asi devítiletou holčičku ve Starém Plzenci na křižovatce ulic Gorkého a Radyňské. Na místo vyjeli na pomoc nejen záchranáři, ale i hasiči. "Řidička narozená v roce 1979 jedoucí z vozidlem Ford srazila nezletilou osobu přecházející po přechodu pro chodce," uvedla mluvčí policie.

     O hodinu později došlo k obdobné nehodě i v Plzni v Přemyslově ulici, kde srazil autobus na přechodu pro chodce ženu, a i zde zasahovaly všechny záchranné složky. "Sedmatřicetiletá žena z obce na Plzni severu přecházela po přechodu pro chodce a byla sražena autobusem. Ženu záchranáři transportovali do nemocnice. Dechová zkouška byla u obou účastníků nehody negativní," uvedla mluvčí policie.

     Oběma těmito nehodami se policisté nadále zabývají a dle mluvčího záchranné služby nebyla naštěstí ani jedna ze sražených osob ohrožena na životě,

     Dnes odpoledne po půl čtvrté to neměli jednoduché ani řidiči na dálnici D5, kteří uvízli asi v desetikilometrové zácpě, která se vytvořila za dopravní nehodou se zraněním, které se účastnily celkem tři vozidla. K nehodě došlo na 91km, tedy před sjezdem na Sulkov, ve směru z Rozvadova na Prahu.

Úvodní foto: Ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.