Žena se otrávila léky

Zoufalá matka se s obavou o dceru obrátila na Městskou policii

10. září 2018 15:52 , aktualizace 16:01

Alkohol Městská policie Sebevraždy Záchrana života

Partner článku – Optika BORY

     V neděli odpoledne se na tísňovou linku Městské policie obrátila zoufalá žena, která uvedla, že při telefonátu se jí dcera nezdála úplně v pořádku, a že má o ní strach.
     Strážníci okamžitě vyjeli na Doubravku v Plzni, kde mladá žena žije a podařilo se jim dostat až k jejímu bytu. Po intenzivním klepání na dveře jim otevřela žena, která evidentně nebyla v pořádku a působila dost zmateně. Žena téměř nereagovala na podněty, měla rozšířené zorničky a nepřítomný pohled. Na otázky ohledně zdravotního stavu neodpovídala, jen občas pokývala hlavou.
     "Když došlo na otázku týkající se požití léků, žena souhlasně pokývala a sama strážníkům ukázala krabičku léků s pár prázdnými platy. Celkový zdravotní stav ženy se najednou začal zhoršovat, hůře se jí dýchalo a projevila se u ní větší dezorientace. Zjistit se podařilo, že léky zapila vínem. Strážníci ji posadili na židli a do příjezdu záchranářů jí poskytli nezbytnou první pomoc, aby u ní vyvolali zvracení pro vyprázdnění žaludku, podali jí slanou teplou vodu," uvedla tisková mluvčí strážníků.
     Šestadvacetiletá žena skončila v péči záchranářů, kteří ji převezli do zdravotnického zařízení. O jejího psa v bytě se postarala její matka. Případ si převzali státní policisté.

Foto ilustrační

Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.