Ženu otrávenou prášky policisté zachránili na poslední chvíli

Pohřešovanou ženu se sklony k sebevraždě vypátrali policisté v sousedním kraji

úterý 19. února 14:24 , aktualizace 15:14

Záchrana života

Partner článku – Avalon Wellness

     V pondělí 18. února v pět hodin odpoledne přijali policisté na obvodním oddělení v Klatovech oznámení o pohřešování osmadvacetileté ženy.
     "Podle zjištěných informací se žena měla již v minulosti pokusit o spáchání sebevraždy, a proto byla důvodná obava, že se pokusí o sebepoškození," uvedla tisková mluvčí policie.
     Provedeným šetřením bylo zjištěno, že se pohřešovaná může nacházet na Karlovarsku, a proto byli při pátrání po ženě o spolupráci požádáni policisté z Karlovarského kraje. Ti prováděli prověrky na různých místech a nakonec ženu vypátrali v objektu penzionu, kde byla ubytována.
     "Devatenáct minut po osmnácté hodině byla žena nalezena na pokoji v bezvědomí a bylo podezření, že požila větší množství léků. Na místo byli přivoláni zdravotníci, kteří ženu převezli do zdravotnického zařízení," popsala mluvčí policie.
     Následně policisté vyrozuměli příbuzné pohřešované ženy, kteří byli informováni nejen o jejím vypátrání, ale i převozu do nemocnice.

Policie doporučuje občanům:
     Pokud pohřešujete blízkou osobu, učiňte okamžitě oznámení na Policii ČR.

Foto ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.