Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

V kočárku miminko, v žíle pervitin

Zfetovanou matku s malinkatou holčičkou včera po Plzni hledalo několik hlídek

11. května 2022 18:26 , aktualizace 19:07

Drogy Městská policie

     Policisté včera kolem šesté hodiny večer vyjížděli na Masarykovo náměstí v Plzni, kde se podle oznamovatele měla nacházet evidentně značně zfetovaná mladá žena s modrým kočárkem a dvěma muži.

     Oznamovatel policistům popsal, jakým směrem žena se společníky a kočárkem odešla. Policistům se je však již na uvedeném místě nalézt nepodařilo a proto byly vyrozuměny všechny hlídky v Plzni, aby se po uvedené skupince poohlédli.

     Asi o hodinu později si dívky s kočárkem a velmi špatnou koordinací pohybu, kterou stále doprovázeli dva muži, všimli strážníci městské policie, tentokrát v ulici U Zvonu. Protože z osobní znalosti věděli, že žena měla v minulosti problém s užíváním pervitinu, rozhodli se ji zkontrolovat.
     Bohužel se strážníci nemýlili, test u ženy ukázal pervitin, takže na místo přijeli policisté, kteří po této ženě i malinkaté holčičce, kterou měla v kočárku, již hodinu pátrali.
     "Na místo přivolaní policisté u ženy narozené v roce 2002 provedli test na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel s pozitivním výsledkem," uvedla nám k případu tisková mluvčí strážníků s tím, že policisté si celou záležitost převzali a dále se jí zabývají.

 Foto ilustrační z obdobného staršího případu také v Plzni

TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost