Zfetovaný a již dvacetkrát souzený plzeňák zaútočil nožem

Velice nebezpečný narkoman závislý na pervitinu je opět ve vazbě

6. srpna 2018 14:59 , aktualizace 15:58

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

    V sobotu 4. srpna po čtrnácté hodině došlo v Hartmanicích na náměstí k útoku nožem na muže. Naštěstí, ačkoli útočník nožem proti napadenému učinil i výpad, nezasáhl ho a tak napadený vyvázl bez zranění.
     K celému konfliktu došlo tak, že útočník šel ulicí a v záchvatu agresivity povalil dopravní značku.
     Kolemjedoucí muž v autě agresora napomenul, ale ten reagoval okamžitým útokem. "Útočník měl v pravé ruce nůž, tento orientoval proti tělu muže a ohrožoval jej ve vozidle v otevřeném okně. Agresivní muž nožem v ruce nejen opakovaně vyhrožoval, ale provedl i výpad," popsala útok mluvčí policie.
     Na oznámení o útoku okamžitě vyjela hlídka policie a podezřelého muže zadržela nedaleko místa napadení, tak rychle, že útočník v ruce stále ještě držel nůž. Na muži bylo evidentní, že je pod drogami, sám přiznal, že "si dal perník," což nakonec potvrdil i provedený test na návykové látky.

     Šestačtyřicetiletý muž skončil v cele, v neděli od policejního komisaře převzal usnesení o zahájení trestního stíhání a byl obviněn ze spáchání trestných činů nebezpečné vyhrožování v souběhu s výtržnictvím.
     Nám se podařilo zjistit, že tento psychopat je z Plzně, již byl 18x soudně trestaný, nyní je stíhán za další dva útoky nožem a tento sobotní útok je tak v pořadí třetí.

     Policie samozřejmě podala podnět na vzetí muže do vazby, soudce souhlasil, muž tak mohl být ještě v neděli vzat do vazby a být převezen do věznice.

Foto: Ilustrační

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.