Foto

Zfetovaný řidič s falešnými značkami ujel od nehody

Bez řidičáku, bez pojistky a s pozitivním testem na pervitin

19. února 2021 11:03 , aktualizace 11:03

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Včera kolem čtvrté hodiny odpoledne jel řidič s osobním vozem BMW obcí Poleňka na Klatovsku. Dostal smyk a zadní částí vozu narazil do stojících nádob na tříděný odpad, které byly umístěné mimo komunikaci.
     Řidič na místě dopravní nehody nezastavil a okamžitě ujel, policisté po něm začali pátrat a v krátké době ho dopadli. "Požití alkoholických nápojů u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Pozitivně reagoval provedený orientační drogový test, a to na přítomnost pervitinu. Na základě toho byl řidič zajištěn a převezen do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Při šetření dopravní nehody bylo zjištěno, že vozidlo nemá přidělené registrační značky a řidič na ně umístil neoprávněně jinou registrační značku. Dále řidič policistům nepředložil řidičský průkaz a doklad o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla," popsal nehodu mluvčí policie.
     Škoda na vozidle byla vyčíslena na 10 tisíc korun, na kontejnerech na 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech. 


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.