Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Výzva policie: "Zkus to na vlastní kůži!"

Přijďte si zatrénovat pod vedením instruktorů Policie ČR a MUSADO MCS.

Autor: Karel Aleš úterý 14. května 17:21 , aktualizace 17:52

Policie

Partner článku – RK Salzmann


     Zajímáte se o bojové sporty? Chtěli byste vědět, jak trénují policisté? Láká Vás možnost zacvičit si s policejními instruktory nebo si jen zkusit, jestli máte fyzičku na to, stát se policistou?

     Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, tak tato pozvánka je právě pro vás! 

     V rámci náborové kampaně Policie České republiky v sobotu 25. května v Plzni v ulici v Lukách 34 ve Škodalandu proběhne akce s názvem Přijďte si to Zkusit na vlastní kůži! 

     Jedná se o sportovní dopoledne pod vedením policejních instruktorů a instruktorů MUSADO MCS kde si vyzkoušíte nácvik bojových sportů a boje zblízka. Naučíte se používat technické prostředky sebeobrany a vyzkoušíte si nezávazně fyzické testy k Policii ČR, ať zjistíte, jak jste na tom s fyzickou kondicí. 

     Své sportovní dovednosti vám během akce ukáží i sportovci Olympu Centra Sportu MV ČR. Například si zacvičíte s dvojnásobnou juniorskou mistryní Evropy v boxu Viktorií Jílkovou a juniorským mistrem České republiky v řeckořímském zápase Ivo Švíglerem. 

     Pokud v rámci této akce splníte fyzické testy a máte zájem o práci u Policie ČR, obdržíte zde osvědčení, které je platné jeden rok a je akceptováno u přijímacího řízení k Policii ČR. 

     Pro účast je nutná registrace do 20. května na e-mailu: nabor.plzen@pcr.cz

     Případné dotazy Vám policisté rádi zodpoví na telefonním čísle 602 317 687. 

     Seminář je pořádán v sobotu 25. května v Plzni v areálu Škodalandu na adrese V Lukách 34 od desíti hodin dopoledne do tří hodin odpoledne. 


RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly