Zloděj kola pořádně narazil

Mladistvý zloděj zvládl na ukradeném kole ujet pouhý metr

úterý 21. června 14:22 , aktualizace 15:09

Cyklista Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

      Pořádné překvapení připravil v neděli 19. června krátce po půl sedmé večer mladému zloději cyklista, který se chtěl osvěžit v restauraci u Velkého boleveckého rybníka. Ačkoli si totiž kolo nechal ve stojanu neuzamčené, při sezení na zahrádce si ho pořádně hlídal, což se ukázalo jako velmi prozíravé.
      Neuzamčeného kola si totiž všiml mladý nenechavec a hned se rozhodl si ho přivlastnit. Popadl kolo, nasedl na něj a vydal se pryč. Na ukradeném kole ale nakonec zvládl ujet pouhý metr, když narazil na pořádně rozladěného majitele. "Pětačtyřicetiletý poškozený mladíka na místě zadržel a přivolané hlídce policistů ho předal. Policisté následně zjistili, že mladému pachateli nebylo ještě ani osmnáct let," uvedla tisková mluvčí policie.
      Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež spáchaného ve stádiu pokusu a případem se nadále zabývají.

Foto ilustrační z jiného zadržení zloděje kola v Plzni

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.