Foto

"Zamaskuj si i mamku, amatére!"

Policie pátrá po muži a ženě na fotografiích. Poznáte je?

3. prosince 2019 10:54 , aktualizace 11:31

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádež a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, kterého se měl dopustit dosud neustanovený pachatel tím, že si v pátek 8. listopadu v Plzni, v jednom plzeňském supermarketu ukradl platební kartu a z této následně provedl několik výběrů, například v OC Plaza Plzeň.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých jsou zachyceni podezřelý muž a žena.

     Když jsme záběry poprvé viděli, musíme přiznat, trochu nás pobavily, muž přichází s partnerkou a před výběrem z bankomatu se pečlivě maskuje čepicí a brýlemi. Jenže výběr se zprvu nedaří, tak partnerka přijde blíž a začíná radit, na její zamaskování ale podařená dvojice již zapomene.

     Policisté tedy žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat dvojici, či alespoň ženu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. 

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.