Foto

Nepochopitelné a nechutné překvapení majiteli aut

Zloděj se ve vykradené dodávce vykálel do lednice, v druhém autě spálil doklady

26. listopadu 2020 15:02 , aktualizace 16:22

Vandalství Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     Pořádný šok musel v úterý odpoledne zažít majitel campingové dodávky Volkswagen a osobního vozu Land Rover zaparkovaných v Plzni na Lochotíně. Když totiž ke svým vozidlům přišel, zjistil nejen, že se do nich někdo vloupal, vykradl je a pokusil se s dodávkou odjet, ale že když se mu to nepodařilo, zanechal majiteli ve vozech několik nechutných a nepochopitelných překvapení. 
     Zloděj vnikl do dodávky poškozením zámku řidiče a pokusil se vůz nastartovat, přičemž zcela zničil spínací skříňku. Když se mu to nepovedlo, odcizil z vozu různé nářadí, spací pytel a tři láhve červeného vína. Na cestu si ještě otevřel lahev piva uskladněnou v autochladničce a na oplátku se do ní majiteli vykálel. Před odchodem navíc otevřel ventil ve voze instalovaného plynového vařiče.
      Na místě bylo zjištěno, že ani to zloději nestačilo a vloupal se i do vedle zaparkovaného vozu Land Rover, který prohledal. V tomto vozidle zloděj nenašel nic kromě dokladů o nedávno provedené technické kontrole, které na podlaze před sedadlem spolujezdce ze zcela nepochopitelných důvodů spálil.
      "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a po pachateli intenzivně pátrají," uvedla tisková mluvčí policie. 


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.