Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Malilinkatý Ukrajinec si kradené Lady užíval jen pár hodin

Ukradené auto i pachatele našli policisté díky všímavému taxikáři

5. listopadu 2020 18:01 , aktualizace 19:05

Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Ve čtyři hodiny odpoledne jsme uveřejnili prosbu o pomoc při pátrání po ve Skvrňanech odcizeném voze Lada VAZ. Jsme zvyklí, že díky Vám, našim čtenářům, jsou zveřejněná pátrání většinou úspěšná, toto byl ale doslova fofr.
     Výzvy si totiž všiml jeden z plzeňských taxikářů stojících na hlavním vlakovém nádraží jen pár minut poté, co přímo vedle něj ukradená Lada zaparkovala. Taxikář neváhal, dobře si prohlédl řidiče, který z vozu vystoupil, a okamžitě zavolal na linku 158.     Policisté z obvodního oddělení Plzeň Skvrňany, kteří na místo dorazili během několika minut, podle podrobného popisu řidiče v krátké chvíli v hale nádraží našli a zadrželi.

     Mladý Ukrajinec sice tvrdil, že neobvyklé vozidlo s vyraženým okénkem na straně řidiče je jeho, to už ale na místo dorazil právoplatný majitel a samozřejmě se snadno ukázalo, že zloděj lže.
     "Zadrželi jsme cizince narozeného v roce 2000, kterého jsme převezli na policejní oddělení k dalším úkonům," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že muž měl navíc pozitivní test na pervitin.
     Vděčný majitel pak na místě poděkoval pohotovému taxikáři a požádal nás také o poděkování všem, kteří pátrání sdíleli.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.