Foto

Prodavač na Americké třídě seřezal zloděje

Vietnamec se nedal a rozdíl velikosti i váhy vyřešil hákem na přepravky

pátek 18. září 11:37 , aktualizace 11:53

Krádež Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     Jako snadnou kořist včera kolem půl čtvrté odpoledne vyhodnotil obchod s potravinami v Plzni na Americké třídě zlodějíček, patřící podle našich informací do skupiny bezdomovců a narkomanů pohybujících se v okolí vlakového nádraží.
     Zloděj nejprve v prodejně ukradl deset rohlíků, ale byl vietnamským prodavačem na odchodu před prodejnou chycen a sáček s pečivem mu byl odebrán. Muž se ale nechtěl vzdát a do prodejny se vrátil znovu, na prodavače zaútočil a pokusil se dostat do prostoru pokladny, přičemž rozbil ochranné plexisklo, instalované na pultu z hygienických důvodů. Prodavač se zcela samozřejmě nechtěl nechat okrást a tak v úzkém prostoru došlo ke strkanici, kterou i přes značnou váhovou nevýhodu prodavač vyhrál a zloděje doslova vystrkal zpoza pultu.
     Zloděj ale nechtěl odejít s prázdnou, z regálu popadl asi kilový trs banánů a začal utíkat. Prodavač ani tuto kořist zlodějíčkovi nechtěl nechat, chytil ho a požadoval vrácení ovoce. Mladý zloděj na něj ale znovu zaútočil a protože prodavač si již s opakovanými útoky nevěděl rady, ve strachu o bezpečí nejen své, ale i své manželky, sáhl k regálu a celou rvačku ukončil ranou železného háku na posunování přepravek do zlodějovy hlavy.
     Na místo vzápětí dorazili policisté, kteří zloděje zajistili a protože rána do jeho hlavy byla pořádná, byli na místo přivoláni i záchranáři, kteří museli zloděje transportovat na chirurgii.
     "Muž narozený v roce 1997 se podrobil dechové zkoušce na alkohol s pozitivním výsledkem 1,81 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že celým případem se policisté dále zabývají a prověřují veškeré okolnosti.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena