Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zmáčení lidé i škoda za desetitisíce

Policie šetří dva incidenty na Pilsen Busking festu

6. září 2023 13:57 , aktualizace 16:19

Vandalství

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V průběhu prvních zářijových dní proběhl v Plzni Busking fest, při kterém ulice v centru města ožily vystoupeními pouličních umělců, muzikantů i kejklířů. Příjemný zážitek, který samozřejmě oslovil velké množství lidí, bohužel narušilo několik událostí, z nichž dvě musí dokonce řešit policie.

     K první takové události došlo v pátek odpoledne v ulici Bedřicha Smetany, kde během vystoupení Gray Contrast obyvatel jednoho z domů poléval diváky z balkonu v prvním patře vodou ze kbelíku. "Pánovi bylo úplně jedno, že pod oknem byli lidé včetně dětí a dokonce i maminka s kočárkem, naštěstí se nikomu nic nestalo," uvedli nám organizátoři.

     K dalšímu incidentu, ve kterém také figurovala voda, došlo na stejném místě v sobotu v podvečer, kdy jiný muž, podle svědků opilý, hodil při vystoupení houslistky Olga Show balónek naplněný vodou do elektrického příslušenství na stage. Voda vybavení jako efekty a syntetizátory pochopitelně značně poškodila a houslistce tak muž způsobil škodu za několik desítek tisíc korun.

     Tisková mluvčí policie nám dnes potvrdila, že se policisté oběma případy zabývají.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.