Foto

"Zničili jste mi život a máte za to prémii!"

Zfetovaná žena si vyjela na výlet po Plzni a poté si stěžovala na výsledek testů

čtvrtek 6. srpna 08:34 , aktualizace 08:38

Drogy

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

      Ve čtvrtek 14. května jsme vydávali článek za základě tiskové zprávy Městské policie Plzeň. Uváděli jsme, že o den dříve hlídka strážníků v Plzni na Slovanech řešila přestupek ženy s vozidlem Škoda Fabia. Strážníkům se ale ženino chování při řešení přestupku nezdálo a pojali podezření, že by mohla být pod vlivem drog. Šestatřicetiletá žena se podrobila orientačnímu test na přítomnost omamných a psychotropních látek a byla zjištěna přítomnost na amfetaminu a metamfetaminu, tedy pervitinu. Ženu si převzali policisté a odvezli ji na odběr biologických látek.

"Zničili jste mi život a máte za to prémii!"

     Asi dva měsíce po vydání článku nás písemně kontaktovala uvedená žena původem z Ukrajiny a sdělila nám, že kvůli nám a policii zůstala bez práce, rodiny, peněz, že v ČR pracuje dvacet let a nikdy žádnou drogu nevzala. Údajně my a policisté za to, co jsme udělali, máme jakousi prémii. Dále uvedla, že testy musely být špatné, a že bude žádat satisfakci.

Rozbor krve a moči

     Na základě ženina dopisu jsme tedy požádali policii o výsledek laboratorního rozboru její krve a moči. Ukázalo se ale, že i tento rozbor prokázal přítomnost pervitinu.

Foto MP

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.