Matka těžce zranila svého pětiměsíčního chlapečka

Kriminalisté čtyřiadvacetiletou ženu obvinili ze zločinu ublížení na zdraví

čtvrtek 20. srpna 16:21 , aktualizace 17:03

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     V pondělí bylo do Fakultní nemocnice Lochotín přivezeno miminko s vážným zraněním hlavy. Ošetřující lékař pojal podezření, že ke zranění teprve pětiměsíčního chlapečka došlo jinak, než jak jeho matka uvedla, a tedy, že by se mohlo jednat i o případ týrání dítěte. V takovémto případě je lékař povinen neprodleně informovat policii, což samozřejmě učinil. Přijetí a hospitalizaci miminka nám dnes potvrdila i tisková mluvčí Fakultní nemocnice.

     Policisté případ převzali a i jim se verze matky zdála velice nevěrohodná, ve věci proto zahájili úkony trestního řízení a pečlivé vyšetřování nakonec skutečně vedlo k obvinění matky. "Kriminalisté čtyřiadvacetiletou ženu z Rokycanska obvinili ze spáchání zločinu ublížení na zdraví," potvrdila nám naše informace tisková mluvčí policie s tím, že k případu není zatím možné sdělovat další informace. Policie také zatím neuvedla jaké zranění měla podle nich matka svému pětiměsíčnímu synkovi způsobit, ale podle našich informací by mělo jít o silný úder hlavičkou dítěte o pevný předmět.
     Matka dítěte je vyšetřována na svobodě.

Foto ilustrační

    
    

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…