Foto

Řidička zraněného cyklistu nechala na místě a ujela

Policisté šetří dopravní nehodu na Božkovském náměstí

úterý 21. června 19:47 , aktualizace 19:48

Cyklista Nehody

Partner článku – KS Therm

     Dnes krátce po půl šesté odpoledne došlo na Božkovském náměstí v Plzni k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz s cyklistou. Podle informací z místa jel cyklista Letkovskou ulicí po hlavní silnici, když mu nedala přednost řidička v osobním voze přijíždějící z ulice K Hrádku a došlo ke střetu, při kterém cyklista spadl na silnici.
      Řidička se ale v tu chvíli zachovala naprosto nepochopitelně, muže nechala ležet na místě a pokračovala v jízdě směrem na Slovany. Odjíždějící vůz ještě stačili vyfotit svědci, kteří poté cyklistovi poskytli první pomoc a přivolali záchranku.

      Záchranáři si cyklistu narozeného v roce 1989 převzali do péče a po ošetření na místě ho transportovali do nemocnice. Policisté mezitím začali podle popisu svědků pátrat po voze BMW X5 bílé barvy.

      Tisková mluvčí policie nám uvedla, že přibližně hodinu po nehodě se řidička sama přihlásila na policii a policisté nyní zjišťuji příčinu a veškeré okolnosti nehody.

Foto svědek a KP

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.