Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Agresivní muž řádil v prodejně v centru Plzně

Pachatel po zadržení nadýchal skoro tři promile alkoholu

Autor: Petr Novák pondělí 4. března 16:15 , aktualizace 16:15

Alkohol Krádež Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – www.rb.cz


     Ve čtvrtek večer došlo v prodejně Snowbitch ve Františkánské ulici v Plzni k incidentu, který museli nakonec řešit strážníci i policisté.

     Podle informací z místa do prodejny vstoupil silně opilý muž, který začal obtěžovat zákazníky. Když byl poté obsluhou požádán, aby z prodejny odešel, začal být muž agresivní, obsluhu napadat a poškozovat vybavení prodejny.
     Prodavači muže vyvedli před prodejnu, ale protože cestou ven odcizil několik kšiltovek a venku začal mlátit do skleněných výloh, přivolali na místo strážníky, kteří ho zadrželi.


     "Muž při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 2,74 promile a pro podezření ze spáchání trestného činu byl na místě předán přivolaným policistům," uvedla nám tisková mluvčí městské policie.

     "Muž narozený v roce 1984 byl po slovní rozepři i urážkách zaměstnanců a odcizení zboží zadržen a před provedením dalších úkonů umístěn k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici," doplnila mluvčí policie s tím, že se policisté případem dále zabývají.

www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!