Chytrý moc nebyl, zato agresivní velmi

Celostátně hledaný nutně potřeboval zajít s obuškem do kasina

pondělí 1. srpna 14:27 , aktualizace 14:53

Alkohol Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – TUEBOR General Service

      V noci na dnešek si hlídka městské policie v Plzni na Americké třídě všimla evidentně opilého muže, který bez cizího přičinění před místní restaurací upadl. Strážníci se samozřejmě šli podívat, zda muž nepotřebuje pomoc, místo vděku ale sklidila hlídka jen nadávky.

      Poté se muž zvedl ze země, začal hlasitě pořvávat a zřejmě cosi náruživě hledat v odpadkovém koši, přičemž odpadky, které ho nezaujaly, vyhazoval na zem. Strážníci samozřejmě muže vyzvali, aby toho zanechal, jenže ten se neuklidnil a naopak se choval se stále agresivněji.
     Vše vyvrcholilo v okamžiku, kdy muž vytáhl teleskopický obušek a se slovy: „Já si to v kasinu vyřídím“, se chtěl dostat do nedaleké herny.

     V tu chvíli již museli proti opilci strážníci zasáhnout silou. "Strážník muži zastoupil cestu a užitím donucovacích prostředků muži zabránil v dalším jednání. Na místo byli přivoláni policisté, aby ověřili totožnost podezřelého. Ještě před jejich příjezdem se muž podrobil dechové zkoušce, při které mu byla naměřena hladina alkoholu 1,7 promile," popsala nám tisková mluvčí strážníků.

      Přivolaní policisté následně zjistili, že osmadvacetiletý muž je v celostátním pátrání a převzali si ho proto k dalším úkonům. Přestupky proti veřejnému pořádku, kterých se muž dopustil, budou postoupeny k dořešení správnímu orgánu. 

Foto ilustrační, jiný incident na Americké


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost