Foto Video

Třiaosmdesátiletý senior najel do dívek na přechodu

Nepochopitelné srážení mladých žen zachytila palubní kamera

15. listopadu 2019 13:32 , aktualizace 13:51

Nehody

Partner článku – ZOXO


     Dnes v deset hodin dopoledne na Anglickém nábřeží v Plzni srazil třiaosmdesátiletý senior dvě dvaadvacetileté dívky přímo na přechodu pro chodce.
     Senior jedoucí směrem k Americké třídě naprosto nepochopitelně přehlédl dvě dívky, které přecházely po přechodu pro chodce směrem od řeky, takže i když měl po celou dobu obě v zorném poli, přesto do nich najel a obě srazil. 
     Shodou okolností náš redaktor jel hned za vozem seniora, takže jako první běžel dívkám poskytnout první pomoc, v protijedoucím voze zase jeli policisté z dopravního inspektorátu, kteří samozřejmě také přispěchali dívkám na pomoc.
      Na místo v krátké době dorazili i záchranáři. Jedna z dívek byla po vyšetření ponechána na místě, ale druhou museli pro zranění na hlavě transportovat do nemocnice.
      Dechové zkoušky provedené policisty u všech účastníků na místě vyloučily přítomnost alkoholu, při lustraci řidiče bylo ale policisty zjištěno, že jeho vůz nemá platnou technickou.


 


     

     

ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.