Foto Video

Auto s mladými lidmi spadlo z mostu

NOVÉ VIDEO Vyproštění vozu z kolejiště - vše o nehodě na Božkově

18. listopadu 2019 19:38 , aktualizace úterý 19. listopadu 08:09

Partner článku – D.S.D. METAL plus


     Dnes večer, jen před pár desítkami minut, došlo v Plzni v Sušické ulici k pádu vozidla VW Golf z mostu na kolejiště. Velikým štěstím posádky bylo, že auto nejprve spadlo na betonové uložení mostu a teprve pak sklouzlo dolů na koleje. Zřejmě právě díky tomu lidé přežili. Na místě teď zasahují všechny složky IZS.
     Ve vozidle, které se v současné době nachází ležící na střeše dole na kolejích na trati směr České Budějovice, cestovali mladí lidé.
      Posádku vozidla, tedy asi osmnáctiletého chlapce se stejně starou dívkou, převzali do péče záchranáři a transportovali je se středně těžkým zraněním, ale plně při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.
     Policisté žádají řidiče, aby místem projížděli s největší opatrnosti, v místě zasahuje technika IZS a je možné, že následné vyprošťovací práce zasáhnou do běžného provozu na komunikaci.

Jsme na místě, budeme aktualizovat.

19,55 "Dle prvotních informaci se řidič s dostal do neřízeného smyku, s vozem vyjel mimo vozovku, kde prorazil zábradlí na mostě, z kterého auto dopadlo na střechu do kolejové trati. Alkohol u řidiče vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Dopravní nehoda v šetření plzeňských dopravních policistu. Ohledání místa dopravní nehody a vyprošťovací práce ještě nějakou dobu potrvají," uvedla nám mluvčí policistů.

20,20 Most byl právě celkově uzavřen, hasiči musí krom vyproštění vozidla i vytáhnout proražené zábradlí.

22,45 Hasiči a hasiči SŽDC museli stržené zábradlí rozřezat a vytáhnout na most, což komplikovaly troleje jak na trati, tak na mostě. Teprve poté mohlo být vozidlo z kolejí vyproštěno a železniční i silniční provoz mohl být obnoven.


 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.