Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto vyletělo z vozovky a napíchlo se na strom

Mladý řidič s vozem vyletěl ze silnice a zůstal uvězněn na stromě

Autor: Karel Aleš úterý 5. března 15:27 , aktualizace 17:49

Doprava Nehody

Partner článku – Inter distribution


     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo na silnici mezi Ždánovem a Pařezovem na Domažlicku k dopravní nehodě, během které osobní vůz Škoda vyletěl ze silnice a doslova se napíchl na strom.

     Z místa bylo hlášeno zranění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco řidiče, který se z vozu nakonec dokázal dostal sám, si do péče převzali záchranáři.

     "Záchranáři z místa transportovali asi jednadvacetiletého muže s lehkým zraněním do nemocnice v Domažlicích," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Silnice byla po dobu zásahu uzavřena. Okolnosti dopravní nehody nyní na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy a na mokrém povrchu vozovky dostal s vozidlem smyk, následkem kterého vyjel mimo komunikaci a havaroval. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče provedena s negativním výsledkem," doplnila nám informace tisková mluvčí policie.


 


     

Inter distribution

Prodejce špičkových značkových klasických i farmářských skleníků a doplňků k nim - přímý dovozce. Vše pro zavlažování skleníků i zahrad. Poradenství a servis.